13 Лютого 2017 | 309

Соліст гурту «Антитіла» зустрінеться з кам’янецькими студентами

16 лютого о 15:00 в актовій залі головного корпусу Кам’нець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбудеться зустріч студентів з фронтменом популярного музичного гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.

Співорганізатор студентського туру зустрічей з гуртом «Антитіла» є U-Report – це проект фонду UNISEF, який спрямований на безпосереднє спілкування з молоддю, вивчення думки щодо актуальних питань в Україні.

16735762_1193141994133446_1726047159_o

Заявлені теми зустрічі: «Наше майбутнє – в Україні», «життя музикантів та тур «Сонце» і «волонтерська та громадська діяльність». Також передбачена автограф-сесія.

Результатом такого проекту буде створення законопроектів, розробка концепції та ініціатив за участі молоді.

Проект U-Report складається з СМС-опитування, молодіжних заходів і зустрічі з відомими людьми. Він є міжнародним, до нього долучилися вже 29 країн.

ЮНІСЕФ вивчає результати та співпрацює із партнерами, щоби опитування застосовували у програмах на практиці. Тому, чим більше учасників-U-репортерів, тим більше прислухатимуться до їхньої думки. Таким чином, U-Report – це один із найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя.

Довідка: Тарас Тополя — український рок- та поп-співак, фронтмен гурту «Антитіла», волонтер. У 2007-му році взяв участь у рейтинговому телепроекті «Шанс».

Вхід вільний.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама