25 Травня 2023 | 183

Що варто знати про міжнародні негабаритні перевезення? Ра Транс детальніше розповідає про тонкощі

Перевезення вантажів між країнами чи навіть континентами давно вже стало нормою. Це важлива необхідність для будь-якого бізнесу. До того ж іноді фізичним особам теж потрібно доставити різні товари.

Простіше за все організувати доставку вантажів, для яких можна підібрати будь-який транспорт. А як бути з іншими типами товарів? Так міжнародні негабаритні перевезення досить популярні. Дуже багатьох користувачів цікавить саме така послуга ratrans.com.ua/services/avtomobilnye-perevozki/negabaritnye-perevozki-gruzov/ і вони її замовляють, а Ра Транс детальніше розповість про певні тонкощі.

Що варто знати про доставку негабаритних товарів?

Головна особливість такої послуги – самі вантажі. Уже з самої назви можна зрозуміти, що вони чимось відрізняються від стандартних. Якщо точніше, то головна відмінність у розмірах. Відповідно через ці параметри їх не можна перевозити в стандартному транспорті, оскільки це пряме порушення усіх правил. Вам потрібно шукати інші варіанти.

Якщо говорити по конкретні різновиди вантажів, то можна виділити декілька груп:

  • різноманітне промислове обладнання;
  • транспортні засоби;
  • будівельна, сільськогосподарська, дорожня техніка;
  • різноманітні металоконструкції.

Зрозуміло, що це далеко не всі різновиди вантажів, які можна вважати негабаритними. Вам потрібно все детально розповісти спеціалістам, а вони допоможуть розібратися.

Тепер варто детальніше поговорити про те, на які типи можна розділити усі негабаритні вантажі:

  • Великогабаритні. Тут вантажі мають більші розміри тільки по одному чи одразу по всім параметрам.
  • Великоваговий. Тут мова йде про товари, вага яких перевищує допустимі норми перевантаження на одну ось чи на весь транспорт.
  • Довгомірний. Тут довжина може бути понад 22 метри. Також вони можуть виступати за межі борту на 2 метри та більше.

Завдяки такій класифікації буде значно простіше у всьому розібратися. На основі цього буде підбиратися спеціальний транспорт і будуть продумані інші моменти. Адже головне завдання – перевезти вантажі зі збереженням товарного вигляду.

Вам лише потрібно одне – надати детальну інформацію спеціалістам. На основі цього вони підбирають транспортний засіб, який буде відповідати усім вимогам. Особливу увагу приділяють прокладанню маршруту. Тут потрібно врахувати особливості вантажів, терміни доставки. В деяких випадках навіть може знадобиться отримання спеціальних дозволів для перевезення.

Завдяки Ра Транс ви не будете ні про що хвилюватися. Перевезення будуть організовані за всіма правилами, а ви виконаєте усі зобов’язання.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: