25 Лютого 2017 | 978

Сергій Притула передав два комплекти водолазного спорядження для саперів до Кам’янця-Подільського

Відомий шоумен і волонтер Сергій Притула передав для потреб Центру розмінування, що у Кам’янці-Подільському, ще два сучасні комплекти водолазного спорядження. Обладнання він віддав сьогодні, 25 лютого, у Києві, повідомляє прес-служба Міноборони.

Загалом Сергій Притула вже передав військовим саперам для підводних робіт шість комплектів загальною вартістю в 15 тисяч доларів США. «Попередні рази він особисто приїздив до Кам’янець-Подільського, аби передати нам спорядження. Командування Центру, весь особовий склад засвідчує пану Притулі глибоку повагу, шану і вдячність за таку надзвичайно цінну допомогу. Що й казати, у Сергія Дмитровича слова з ділом не розходяться, пообіцяв — зробив», – сказав начальник відділення водолазної підготовки Центру розмінування старший лейтенант Володимир Гуска.

1488035114

У свою чергу Сергій Притула наголосив, що цим його допомога Центру розмінування не обмежується та просив переказати кам’янецьким саперам своє коронне: «Працюємо, панове!».

За інформацією Мігоборони, наразі у відділенні водолазної підготовки Центру розмінування тривають півторамісячні курси підготовки саперів-підводників. Вже найближчого понеділка чергові два комплекти від Притули будуть випробувані за призначенням.

Нагадаємо, шоумен Сергій Притула з «Вар’ятами» приїде з концертом до Кам’янця-Подільського.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
1

Поділитися з друзями:

реклама