3 Липня 2019 | 661

Савчук про отруєння кам’янчан в Коблевому: Нас самих обурює ситуація, в яку потрапили наші діти

У Кам’янець-Подільській міській раді прокоментували ситуацію із отруєнням дітей, що сталася у дитячому таборі «Салют» у селі Коблево Миколаївської області.

Як повідомила директор департаменту соціального захисту населення Людмила Позинюк, для оздоровлення дітей на морському узбережжі з міського бюджету було виділено 576 тис. 900 грн, табір, де відпочиватимуть діти, визначили через аукціон по системі «Прозоро»

«Зв’язалися з директором табору і отримали від нього необхідну документацію та фото, на яких столова, хол, кімнати, майданчики – все відповідало вимогам, як і на сайті табору. Поцікавилися відгуками з міст, які минулими роками возили туди дітей, зокрема і місто Дніпро. Жодних нарікань не почули.  У нас не було підстав відмінити торги чи не вибрати цю пропозицію, оскільки в переможця всі документи були в порядку. Якби ми це зробили, то нас би звинуватили в корупції. Натомість, трапилася інша ситуація – ми дізнаємося про отруєння наших дітей»,  -цитує Позинюк пресслужба міської ради.

Заступник міського голови Вадим Савчук додав, що у таборі отруїлося близько 50 чоловік, з яких 10 – кам’янецькі діти. За офіційними даними, на сьогодні у лікарні троє кам’янчан. Їхній стан задовільний, і в четвер дітей випишуть. У таборі  працюють відповідні служби, які з’ясовують причину та походження отруєння.

«Нас самих обурює ситуація, в яку потрапили наші діти, – каже Вадим Анатолійович. – Наразі до табору відряджені працівники департаменту соцзахисту. Ми також тримаємо зв’язок із представниками Миколаївської облдержадміністрації. Ситуація така: діти розділилися – половина з них хоче до дому, інші мають бажання залишитися. Так поділилися і батьки. Вже завтра ми вирішимо, як бути. Але дивує інше – табір продовжує працювати у звичному режимі, і в ньому перебувають понад 700 дітей з різних регіонів».

Порадившись із батьками, у міськраді вирішили все таки забрати дітей додому. Завтра вони всі будуть вже у Кам’янці-Подільському.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
13

Поділитися з друзями:

реклама