23 Квітня 2021 | 103

Розкладний диван з ортопедичним матрацом: який краще обрати?

Чи варто купувати розкладний диван з ортопедичним матрацом? Напевно, цим питанням задавалися всі, хто хоч раз робив ремонт або просто переїжджав на іншу квартиру.

Розкладний диван з ортопедичним матрацом від https://eurodivan.com.ua/ua/divany/filter-and-ortopedicheskie-raskladnoy/ може служити відмінним символом затишку. Сучасну вітальню якщо чесно, дуже складно уявити без м’якого дивана, на якому можна розслабитися і відпочити всією сім’єю, після важкого робочого дня або ж випити чашку кави, почитати книгу. Диван вже давно став символом затишку і домашнього тепла в кожному будинку.

Але, дуже важливо щоб він добре підходить під інтер’єр будинку, мав хорошу якість і надійність. При виборі дивана багато людей відчувають труднощі. Дуже багато суперечок виникає між членами сім’ї щодо його зовнішнього вигляду, так як розкладний диван має дуже багато моделей і звичайно ж плюсів.

Розкладні моделі диваном “Eurodivan” стали відмінною моделлю і служать паличкою-виручалочкою. Найбільше вони підходять для невеликого приміщення, де найчастіше люди використовують їх для сну. Чим же керуються люди, коли віддають йому перевагу і служать чи довго такі дивани?

Механізм трансформації служить ще одним важливим критерієм після дизайну в такому дивані. Одна модель може розкладатися в стилі книжки, інша висувна, а третя може розгортається і нагадує своїм зовнішнім виглядом акордеон. Зараз ми якраз і розглянемо кілька видів розкладного дивана.

Диван книжка

На перший погляд – це найпростіша конструкція дивана розкладного типу, про яку знають всі. Але, вона насправді дуже надійна і найголовніше, що перевірена. Розкладання дивана займає всього хвилину, яку потрібно витратити на дбайливе підняття однієї половини, яку після варто акуратно відпустити.

Переваги дивана:

  • Недорогий, служить довго при дбайливому зверненні, легко починають при поломці.

Диван клік-кляк

Вдосконалений тип книжки. Від цього варіанту він відрізняється тим, що на ньому можна вибирати режими напівсидячи, напівлежачи і просто сидячи і лежачи.

Переваги:

  • Хороший варіант для відпочинку із-за великої кількості положень.

Диван французька розкладочка

Сучасний тип дивана, який набрав більшу популярність серед людей. Для розкладання дивана такого стилю потрібно прибрати з нього всі зайві предмети. Розкладатися диван повинен спочатку вертикально, після чого його потрібно посувати до себе і потім поставити на ніжки.

Перевага дивана:

  • Відмінний сучасний варіант дивана, який має багато варіантів моделей для вибору. Не займає багато місця.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: