11 Січня 2021 | 2731

«Рідне місто»: що задекларували підлеглі Гордійчука

Vdalo.info продовжує цикл публікацій за результатами аналізу декларацій депутатів Кам’янець-Подільської міської ради за 2019 рік

На черзі – фракція партії «Рідне місто».

Так, генеральний директор комунального підприємства «Міськтепловоденергія» та депутат Кам’янець-Подільської міської ради від «Рідного міста» Валерій Гордійчук задекларував за 2019 рік майже 1,7 млн грн зарплати. А його сукупний становив 1 млн 935 тис. грн

Натомість дружина Гордійчука заробила трохи більше 232 тисяч гривень. В банку сімейство Гордійчуків зберігає 1,1 млн. грн

Власного автомобіля Валерій Гордійчук не має, проте дружина Катерина пересувається на хетчбеку Toyota RAV-4 2015 року випуску.

Очільник «Міськтепловоденергії» володіє житловим будинком на 122 «квадрати», земельною ділянкою (1200м2) у селі Суржинці, квартирою в Кам’янці-Подільському на 130 м2 та гаражем. Катерина Гордійчук має у власності лише гараж площею 22 м2.

Степан Гурома, який у минулому скликанні був наймолодшим депутатом Кам’янець-Подільської міської ради (тоді від «Радикальної партії Олега Ляшка») у 2019 році заробив 83 тисячі гривень, працюючи у КП «Міськтепловоденергія».

З 2017 року Гурома має у власності квартиру на 34,8 м2, яку придбав за 260 тисяч гривень. Готівкою депутат зберігає 100 тис. грн.

Заступниця гендиректора КП «Міськтепловоденергія» Світлана Лень разом з чоловіком задекларували квартиру у Кам’янці-Подільському, шість земельних ділянок та два житлових будинки на Кам’янеччині.

Пересувається Світлана Лень на автомобілі Citroen C4. За 2019 рік подружжя (чоловік Ігор Лень теж працює у КП «Міськтепловоденергія») задекларувало 1,2 млн грн доходу.

Жодних заощаджень у декларації не вказано.

Четвертий депутат від «Рідного міста» та заступник генерального директора «Міськтепловоденергії» з теплопостачання Олексій Сікора задекларував за 2019 рік 179 тис. грн заробітної плати та автомобіль Volkswagen Golf.

Де проживав на той час майбутній депутат із дружиною та сином невідомо. Ні одного об’єкту нерухомості у фінансовому документі не зазначено.

Фото на головній: Світлана Леньб та Валерій Гордійчук, kam-pod.gov.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
40

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: