2 Грудня 2021 | 2756

Працівники комунального підприємства у Кам’янці-Подільському стали заручниками політичного протистояння

У Кам’янці-Подільському комунальне підприємство «Комбінат благоустрою» недоотримало фінансування через політичне протистояння у міській раді. З необхідних підприємству 1 млн. 720 тис. грн депутати виділили лише 1 млн. грн. Відповідну пропозицію вніс депутат від «Слуги народу» Сергій Самсонюк. Її підтримали й інші представники опозиції.

Нагадаємо, що на сьогодні керує підприємством свободівець Віталій Дрозд.

З необхідних підприємству коштів 1 млн. 720 тис.:

  • 1 млн. 400 тис. грн передбачалось на виплату заробітної плати;
  • 200 тисяч – повернення позики;
  • 120 тис. грн – оплата за землю.

Працівники комунального підприємства стали заручниками політичного протистояння, через яке недоотримають заробітні плати. Аргументів, чому вирішили виділити саме 1 млн грн надано не було. Сергій Самсонюк пояснив свої дії бажанням довивчити ситуацію. За його пропозицію проголосувало 22 депутати міської ради.

Зазначимо, що до обов’язків «Комбінату благоустрою» зокрема входить розчищення тротуарів та доріг  в зимовий період. Ще одним видом його діяльності є ремонт доріг і тротуарів з асфальтобетонним покриттям. На сьогодні підприємство має чимало фінансових проблем, до яких додались ще й політичні.

Детально про те, що відбувається у міській раді та як розподілились сили можна прочитати у матеріалі Кінець коаліції. Чому «слуги» побили горщики з Посітком.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
40

Поділитися з друзями:

реклама