21 Листопада 2016 | 249

Порушення умов пільгового перевезення: куди звертатися

Останнім часом на Хмельниччині почастішали випадки відмови у перевезенні пільгових пасажирів, зокрема учасників бойових дій. До прикладу, водій маршрутного автобуса «Хмельницький – Кам’янець-Подільський» відмовився везти ветерана АТО, який повертався додому з військового госпіталю.

Остання інформація з Кам’янця – звільнено водія маршрутки, який відмовив у пільговому перевезенні пасажиру з посвідченням УБД.

Куди звертатись пільговикам, учасникам АТО, якщо їхні законні права порушили недобросовісні перевізники? Коментар завідувача відділу пасажирських перевезень Кам’янець-Подільської міської ради Сергія Дергунова:

«Ми не маємо права звільнити водія маршрутного таксі. Алгоритм наших дій наступний – скликання засідання комісії з дотримання умов договору перевізником із залученням представників Громадської ради при виконкомі. Якщо є факт порушення, то комісія може винести підприємцю попередження або ж рекомендувати виконавчому комітету розірвати договір з перевізником», – резюмував Сергій Дергунов.

Якщо порушення умов перевезення сталося у Кам’янці-Подільському, то необхідно зателефонувати у відділ пасажирських перевезень – 5-17-50 або 068 777 15 05 (цілодобова служба 15-05)

Також ви можете звернутись в Управління «Укртрансбезпеки» у Хмельницькій області, яке розташоване за адресою: Хмельницький, вулиця Соборна 75, телефон

 (03822)65-27-10.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама