30 Листопада 2016 | 277

Порушення санітарних норм – одна з причин спалаху гострої кишкової інфекції в «Ксенії»

Сьогодні у Кам’янець-Подільській міській раді відбувся брифінг для ЗМІ з приводу спалаху гострої кишкової інфекції в готельно-ресторанному комплексі «Ксенія».

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Кам’янці-Подільському Людмила Оржеховська повідомила, що фахівцями були проведені відповідні лабораторні дослідження, змиви та проби води. Основна причина спалаху – порушення ветеринарно-санітарних норм та правил в комплексі.

Найбільше порушень було виявлено у харчовому блоці готелю, зокрема збудник «шигела Зоне» зафіксовано на вагах, дошках, ложках, крані і раковині, посуді, м’ясорубці, мікрохвильовій печі. Також виявлено суттєві порушення умов приготування їжі. Якісь питної води відповідає нормам.

Версію про зараження продуктами, які привезли із собою діти, фахівці відкидають.

1

Стосовно комплексу «Ксенія» в селі Врублівці, то дизентерії в харчовому блоці не виявлено. Цілком можливо, що найближчим часом готель знову відкриють.

Окрім цього Держпродспоживслужба рекомендувала правоохоронцям звернути увагу на роботу місцевого ринку.

В частини працівників «Ксенії» відсутні медичні книжки, адміністрація комплексу також не змогла надати супровідні документи та накладні на продукти харчування, які вживали діти.

За час спалаху інфекції в стаціонарне відділення міської лікарні №1 було госпіталізовано 26 осіб, дизентерія підтверджена у 12 дітей та 4 дорослих.

Керівництву готелю були надані висновки фахівців, після усунення порушень на «Ксенію» чекає ще одна перевірка. Лише після цього заклад зможе відновити свою роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: