30 Листопада 2016 | 266

Порушення санітарних норм – одна з причин спалаху гострої кишкової інфекції в «Ксенії»

Сьогодні у Кам’янець-Подільській міській раді відбувся брифінг для ЗМІ з приводу спалаху гострої кишкової інфекції в готельно-ресторанному комплексі «Ксенія».

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Кам’янці-Подільському Людмила Оржеховська повідомила, що фахівцями були проведені відповідні лабораторні дослідження, змиви та проби води. Основна причина спалаху – порушення ветеринарно-санітарних норм та правил в комплексі.

Найбільше порушень було виявлено у харчовому блоці готелю, зокрема збудник «шигела Зоне» зафіксовано на вагах, дошках, ложках, крані і раковині, посуді, м’ясорубці, мікрохвильовій печі. Також виявлено суттєві порушення умов приготування їжі. Якісь питної води відповідає нормам.

Версію про зараження продуктами, які привезли із собою діти, фахівці відкидають.

1

Стосовно комплексу «Ксенія» в селі Врублівці, то дизентерії в харчовому блоці не виявлено. Цілком можливо, що найближчим часом готель знову відкриють.

Окрім цього Держпродспоживслужба рекомендувала правоохоронцям звернути увагу на роботу місцевого ринку.

В частини працівників «Ксенії» відсутні медичні книжки, адміністрація комплексу також не змогла надати супровідні документи та накладні на продукти харчування, які вживали діти.

За час спалаху інфекції в стаціонарне відділення міської лікарні №1 було госпіталізовано 26 осіб, дизентерія підтверджена у 12 дітей та 4 дорослих.

Керівництву готелю були надані висновки фахівців, після усунення порушень на «Ксенію» чекає ще одна перевірка. Лише після цього заклад зможе відновити свою роботу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
10

Поділитися з друзями:

реклама