3 Серпня 2017 | 270

Понад 80 підприємств Хмельниччини експортують товари в ЄС

З початку року Хмельницька митниця ДФС оформила 1270 сертифікатів з перевезення товарів EUR.1 для підприємств області, які експортують свої товари в країни Європейського Союзу.

Всього в області євросертифікати отримали 84 підприємства.

Кількість європейських країн, які активно купують продукцію, вироблену на Хмельниччині, на сьогодні становить півтора десятка. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Хмельницькій області.

Що стосується товарів, які подільські виробники відправляють на експорт, то це передусім мед, крупи, збіжжя, санітарно-технічні та електротехнічні вироби, килими, продукція лісового господарства.

Надання сертифікаційних умов товарам українського походження, які експортуються до країн – членів ЄС, забезпечує дію преференційних ставок ввізного мита.

Як зазначають провідні фахівці Хмельницької митниці ДФС, у нинішніх умовах митницею впроваджуються новітні алгоритми роботи, передусім автоматизована система контролю «Єдине вікно», що позитивно позначається на налагодженні бізнес-спільнотою краю зовнішньоторгівельних зв‘язків із європейськими партнерами. А це, в першу чергу, надходження валюти та іноземних інвестицій на терени Хмельниччини та сталий економічний розвиток.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: