22 Січня 2021 | 28

Полинь у височінь: фантастичні книги про персонажів із крилами

Чудернацькі крилаті створіння завжди викликали особливий інтерес і подивування. Велетенські ящірки, які в одних творах постають утіленням мудрості, а в інших — кровожерливими монстрами й викрадачами прекрасних принцес. Напевно, ви вже здогадалися, що йдеться про драконів.

Книги 2020 року з фантастики

Кращі фантастичні книги серії про драконів «Крила вогню. Пророцтво про драконят» Туї Сазерленд знайомить читача зі світом драконів, в якому існують окремі племена драконів, триває війна в Піррії, а пророцтво, яке має зупинити війну, віщує про народження нових драконят, які змінять усе.

Друга книга із серії «Крила вогню. Загублена принцеса» розповідає про п’ятьох драконят долі, які опиняються в Морському королівстві, де мають знайти захист для свого королівства в малої Цунамі. Що з цього вийде, і чи вдасться драконятам з пророцтва знайти те, що вони шукали — читайте в цій книжці.

У третій книжці під назвою «Таємне королівство» головною героїнею стає Сяйво — дощокрила, яку колись викрали з дому на заміну дракона з пророцтва. Сяйво намагається знайти свій шлях і дізнатися більше про своє походження.

Книжка «Викрадач ангелів» Еви-Марії Люнд — це яскрава алегорія на сучасність. Детективний сюжет розгортається в маленькому містечку протягом тижня. Світу загрожує катастрофа: шириться невідома страшна сила, яка перетворює людей на маріонеток. І тільки ангел Фелікс і його друзі можуть змінити ситуацію…

У топі книг із фантастики для дітей уже кілька років поспіль книжки із серії «Як приручити дракона» Крессиди Ковелл. У першій книжці ви дізнаєтеся, що дракони були свого роду домашніми улюбленцями вікінгів! Однак не все так просто: щоб завести дракона, потрібно спершу його впіймати та приручити, а як це зробити, розкаже Крессида.

У топ фантастичних книг від сучасних українських авторів входить книга Марини та Сергія Дяченків «Ритуал». Казка для дорослих про принцесу, дракона та принца, тільки от принц тут ніякий не визволитель і хоробрий воїн, а дракон теж не лиходій і кровожерливий тиран. Заінтриговані? Тоді бігом читати!

Книжка «Дракон з-поза паркану» Марцина Мортки розповідає про світ, в якому затятих ворогів споконвіків — людей та драконів — розмежовує величезний паркан. Дмухлик — допитливий дракон, який хоче дізнатися, у чому річ і навіщо існує цей гігантський паркан.

Роман «Дракон із шоколадним серцем» Стефані Берджис оповідає про пригоди сміливої дівчинки Авантюрини, яка обожнює шоколад та потрапляє в захопливу пригоду за участі драконів.

Книжка Луї Стовелла «Дракон у бібліотеці» описує енергійного хлопчика Кіта, який любить втрапляти в халепи і не любить читати книжки, однак якось у бібліотеці Кіту доведеться рятувати світ. Що з цього вийде — читайте у книжці.

Більше книг у жанрі фантастика купуйте з будь-якого куточка України на нашому сайті. Занурюйтесь у фантастичні світи разом з вогненними драконами та світлими ангелами й поринайте в неймовірні та незабутні пригоди!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: