24 Грудня 2018 | 729

Поліцейські здійснили мрію маленького кам’янчанина (ВІДЕО)

Напередодні Нового року працівники Кам’янець-Подільського відділу поліції завітали до місцевого навчально-реабілітаційного центру і здійснили мрію його вихованця Вадима Підлісного, який дуже хотів покататися містом на поліцейському автомобілі.

Поліцейські організували своєрідну виїзну екскурсію, адже у центрі живуть і навчаються майже дві сотні дітей з різними вадами здоров’я, і самим їм приїхати, наприклад, до відділку, не так і просто.

Правоохоронці розповіли діткам про службу, продемонстрували патрульний автомобіль, змоделювали різні ситуації на дорозі і заодно повторили Правила дорожнього руху. Найактивнішим був учень 7-го класу Вадим Підлісний. Хлопчик постійно ставив поліцейським запитання і цікавився їхньою роботою. Вихователі підказали, що у Вадима є давня мрія — проїхатися Кам’янцем на поліцейській автівці з мигалками.

Скільки того діла! — сказав Андрій Лиськов, інспектор сектору реагування патрульної поліції, і помчав хлопчика вулицями міста. 

Здавалося б, дрібничка, але після повернення до навчального закладу захвату Вадима не було меж — його невеличка мрія здійснилася.

На прощання поліцейські в гучномовець привітали усіх діток з Днем Святого Миколая і вирушили далі, адже марафон добрих справ триває.

Джерело: Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
3

Поділитися з друзями:

реклама