26 Лютого 2021 | 2523

Пішов з життя заслужений лікар України Аркадій Флаксемберг

На 71-му році життя помер заслужений лікар України, колишній головний лікар Кам’янець-Подільської районної лікарні Аркадій Флаксемберг.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Хмельницької облради Ігор Гай.

Відійшов у Вічність Аркадій Семенович Флаксемберг – Людина з великої літери, фахівець своєї справи, заслужений лікар України. Усе життя він присвятив медицині. Працював головним лікарем Кам’янець-Подільської районної лікарні, начальником управління охорони здоров’я Хмельницької ОДА, головним лікарем Хмельницької обласної лікарні, – зазначив Гай.

Свої співчуття також вже висловив голова Кам’янець-Подільської райради Михайло Сімашкевич.

 

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, прощання із Аркадієм Флаксембергом відбудеться сьогодні, 26 лютого о 14:00 біля будинку, у якому він проживав у Хмельницькому. Поховають лікаря на кладовищі у Шаровечці.

Довідка: Аркадій Семенович Флаксемберг народився 6 вересня 1950 року в с. Михайлівка Ярмолинецького району Хмельницької області. В 1976 році закінчив із Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю Лікувальна справа.

За призначенням з 1976 року працював на посаді лікаря-хірурга в Житомирській міській лікарні. На Хмельниччині він почав свій професійний шлях 1978 року із ординатора хірургічного відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні і дійшов до головного лікаря Хмельницької обласної лікарні. 

Фото на головній: ye.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама