27 Липня 2018 | 371

На Хмельниччині надано понад 1,7 тисячі сертифікатів EUR.1 для експорту в ЄС, використовується – лише сотня

З початку 2018 року Хмельницькою митницею ДФС підприємствам-експортерам видано 1 747 сертифікатів EUR.1 з перевезення товарів, які відповідають умовам торгівлі з країнами Європейського Союзу.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на півтисячі одиниць. Про це повідомляє прес-служба ДФС в Хмельницькій області.

Скільки підприємств користується преференціями?

Загалом майже сотня підприємств-виробників Хмельниччини активно використовує сертифікати EUR.1 для преференційної торгівлі з ЄС.

Що найчастіше експортують до ЄС?

Найчастіше за такими умовами до країн Євросоюзу підприємства області експортували сантехнічні вироби та дерев‘яні меблі для ванних кімнат, сталевий прокат, продукцію агропромсектору.

Як зазначають хмельницькі митники, надання сертифікаційних умов товарам українського походження, які експортуються до країн – членів ЄС, забезпечує дію преференційних ставок ввізного мита.

Якщо звернутися до статистики то із цьогорічної суми 4,5 мільярда гривень, експортованої виробниками Хмельниччини, дві третіх становить європейський сегмент, – підкреслив начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: