31 Січня 2022 | 308

Переваги оренди студії та смартквартири в новобудові

Ще кілька років тому однокімнатна квартира як орендне житло помітно поступалася популярністю двушкам і навіть трішкам. Сьогодні ситуація на ринку нерухомості кардинально змінилася, і студії у новобудовах стали найпривабливішим варіантом. У чому причина зміни вектора та які переваги пропонують смартквартири? Зараз дізнаємось.

Чому студії у новобудовах орендують охочіше?

Якщо ви хочете зняти однокімнатну квартиру в Хмельницькому, то ідеальним варіантом буде вибір студії в новобудові. Багато вигідних пропозицій житла для оренди ви знайдете на сервісі OLX, де ви зможете порівняти різні варіанти за ціною та умовами. Щодо переваг такого житла перед двокімнатними квартирами на вторинному ринку, варто зазначити такі фактори:

  1. Сучасне планування – планування двушок у «хрущовках» настільки жахливе, що з’їдає навіть ті небагато квадратних метрів, на які воно перевищує студії. Водночас однокімнатні квартири в новобудовах ретельно продумані, тому ви зможете повністю використати кожен корисний метр площі.
  2. Габарити – сучасні студії не обов’язково будуть крихітними. Деякі квартири за квадратурою досягають площі трикімнатних квартир.
  3. Інфраструктура – ​​у нових житлових масивах вона розвинена набагато краще, ніж у старих районах.
  4. Ціна – навіть при схожих габаритах однокімнатне житло буде дешевшим за двокімнатні квартири.

Також варто відзначити нові під’їзди та кращий стан комунікацій. Найчастіше, звертаючи увагу на зовнішню оболонку житла, ми не дивимося на труби, електропроводку та інші важливі нюанси. А вони можуть стати дуже неприємною несподіванкою після укладення договору оренди.

Хто обирає оренду студій та смартквартир?

Таке житло ідеально підійде для студентів та молоді. Також його можуть знімати неодружені люди та сім’ї без дітей. При цьому зручне планування навіть найменшої смартквартири дозволить вам почуватися комфортно, проживаючи удвох і значно заощаджуючи на орендній платі.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: