22 Липня 2019 | 9943

Паралельний підрахунок на 193 окрузі: Марчук вирвав перемогу у Мельниченка

Кандидат в народні депутати України від партії «Слуга народу» Ігор Марчук переміг на одномандатному виборчому окрузі № 193 (центр – Кам’янець-Подільський) у чинного нардепа Володимира Мельниченка.

Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів із двох різних штабів, які є у розпорядженні хмельницького видання «Незалежний громадський портал» та Vdalo.info.

«У 193 окрузі перемагає кандидат від партії «Слуга народу» Ігор Марчук. Другим іде нардеп Володимир Мельниченко. Марчук виграє у Мельниченка з різницею 2500 голосів», – повідомляють джерела НГП.

Натомість за інформацією Vdalo.info, Марчук отримав найбільшу підтримку у Кам’янці-Подільському. На деяких дільницях він переміг Мельниченка із відривом майже у два рази.

У штабі Марчука у понеділок вранці Vdalo.info підтвердили інформацію про перемогу свого кандидата. Там запевняють, що відрив від Мельниченка складає 2920 голосів.

Варто зазначити, що згідно з постановою ОВК, кам’янецькі дільниці мають почати звозити протоколи в окружком лише сьогодні ввечері.

Vdalo.info наразі намагається отримати коментар у Мельниченка, проте його телефон не відповідає.

Після опрацювання ЦВК 42,5% голосів із Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів наразі відрив Мельниченка від Марчука становить трохи більше 2000 голосів.

Нагадаємо, у 193 окрузі з центром у Кам’янці-Подільському балотується 15 мажоритарників.

У двох селах Кам’янець-Подільського району вранці було вимкнене світло. Наразі проблему усунуто. Також у селі Врублівці Кам’янець-Подільського району для оперативного ремонту використали частини портретів Леніна, які знайшли на горищі школи.

Явка виборців становила 50,22%

Частина дільниць привозила вночі протоколи із завтрашнім числом

Детальніше читайте у спецпроекті Вибори до Верховної Ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

114
16

Поділитися з друзями:

реклама