21 Липня 2019 | 752

«Опора» знайшла порушення у діях кам’янецького окружкому

Окружна виборча комісія виборчого округу №193 (центр – Кам’янець-Подільський) своєю постановою встановила розклад приймання протоколів від дільничних виборчих комісій. Аналогічну постанову ОВК цього округу приймала і на президентських виборах.

Відповідно до постанови ДВК № 680716–680771 здаватимуть документацію з 22 години 21 липня до 7 години 22 липня, ДВК №680464–680577 – з 8 до 18 години 22 липня, а ДВК №681329–681374 – з 19 години 22 липня.

Як повідомили у Громадянській мережі «Опора», у діях окружкому можна вбачати порушення.

«У таких діях ОВК можна вбачати порушення, оскільки вони суперечать частині 12 статті 91 Закону України «Про вибори народних депутатів України», відповідно до якої пакети з протоколами дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі, виборчими бюлетенями, контрольними талонами і предметами, списками виборців, а також, за наявності, окремими думками членів виборчої комісії, викладеними у письмовій формі, актами, заявами, скаргами та рішеннями, прийнятими виборчою комісією, невідкладно після закінчення засідання виборчої комісії доставляються до окружної виборчої комісії», – зазначає Володимир Гарієвський, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі «Опора» у Хмельницькій області.

Нагадаємо, у 193 окрузі з центром у Кам’янці-Подільському балотується 15 мажоритарників.

У двох селах Кам’янець-Подільського району вранці було виключене світло. Наразі проблему усунуто. Також у селі Врублівці Кам’янець-Подільського району для оперативного ремонту використали частини портретів Леніна, які знайшли на горищі школи.

Явка виборців станом на 16:00 становила 37,33%

Детальніше читайте у спецпроекті Вибори до Верховної Ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: