16 Грудня 2020 | 5269

Обрання секретаря міськради знову заблоковано. Чому це важливо для Посітка

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко подав заяву про відкликання свого кандидата на посаду секретаря міськради Ірини Шелепницької.

Про це він заявив під час другої позачергової сесії міської ради.

Таким чином у Посітка з’явився час, щоб обрати нового кандидата.

Питання обрання секретаря відкладено.

Натомість голови фракції «ЄС» Василь Кобильник наполягає, що згідно регламенту секретаря треба затвердити на 2 сесії міської ради. Інакше – кандидатуру має право висунути депутатський корпус.

Чому Посітко ухвалив таке рішення

За інформацією Vdalo.info, у ВО «Свобода» не впевнені, що троє обраних від «Слуги народу» депутатів – Сергій Ведерніков, Сергій Самсонюк та Андрій Бойко, під час таємного голосування підтримають кандидатуру Посітка.

А без цих голосів у «свободівців» та «слуг» не вистачає голосів для прийняття будь-якого рішення. Тим паче, телеграм-канал «Совість держслужбовця» напередодні повідомив, що «слуги-бунтівники» в разі провалу Шелепницької висунуть кандидатуру Самсонюка, якого начебто готові підтримати щонайменше 20 депутатів, в тому числі з групи «Ми кам’янчани», що є необхідною меншістю для прийняття рішення.

Чому цього не хоче Посітко

Мер Кам’янця побоюється, що секретар з протилежного політичного крила може блокувати його ініціативи, а у разі відсутності Посітка навіть поставити питання про оголошення недовіри міському голові, що автоматично відправить Михайла Посітка у відставку.

Детальніше про цю ситуацію читайте незабаром у спецматеріалі Vdalo.info.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

33
52

Поділитися з друзями:

реклама