7 Серпня 2017 | 737

Новий фестиваль «Поділля Woodcraft» обіцяє бути видовищним (ПРОГРАМА ЗАХОДУ)

Годинникар, гончар, каменяр, лучник і стельмах, а також представники інших ремісничих цехів, що діяли у Кам’янці-Подільському, оживуть у дереві. 2,5 метрові дерев’яні скульптури ремісників з’являться у мініатюрному парку скульптур на території ЖК «Нова будова» в рамках фестивалю  «Поділля Woodcraft».

Стартує фестиваль сьогодні, 7 серпня. Відкриття заплановано на 18:00. Окрім знайомства з відомими скульпторами з Кам’янця-Подільського, Рівного, Калуша, Івано-Франківська, відвідувачів запрошують на концерт гурту TORBAN з міста Лева.

Триватиме захід до 17 серпня. В програмі фестивалю заплановані майстер-класи з ковальства (9 серпня) та кераміки (15 серпня), кінопокази під відкритим небом, виставка картин-етюдів та видовищний speed carving або швидка різьба (12 серпня).

Під час speed carving майстри вирізатимуть роботи меншого розміру (до одного метра) протягом 2-3 годин. Кожна дерев’яна фігура стане окремим лотом аукціону, кошти з якого будуть направлені на благодійність.

Нагадаємо, що на початку липня відомий скульптор з Кам’янця-Подільського Сергій Кляпетура вразив  журі своєю роботою та здобув перше місце на міжнародному чемпіонаті з різьби по дереву, що проходив у Польщі.

Зазначимо, що такі скульптурні симпозіуми досить часто проходять у Литві, Польщі, Італії. В Кам’янці-Подільському фундатором та головним організатором фестивалю виступила група компаній «Нова Будова».

ba8d09c2b5758afe6182d0b4a7a2a2c6_XL

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

19
1

Поділитися з друзями:

реклама