8 Серпня 2018 | 942

На ремонт стадіону у Кам’янці-Подільському необхідно близько 5,5 мільйонів гривень

Таку цифру озвучив під час 58-ої сесії міської ради мер міста Михайло Сімашкевич, посилаючись на розроблену проектно-кошторисну документацію.

Щоб отримати ці кошти, очільники міста планують звертатись до керівництва держави та області, оскільки для міського бюджету така сума є непідйомною.

Проте Михайло Сімашкевич одразу зазначив, що депутатам доведеться визначитись, що є першочерговим: ремонт міського стадіону чи реставрація Старої фортеці.

Зрозуміло, якщо питання стоятиме або/або, найшвидше кошти виділять на реставраційні роботи у фортеці – головної туристичної окраси Кам’янця-Подільського.

А стадіон зачекає… Весь його вигляд свідчить –  для нього це звична справа.

Зазначимо, що на сайті міської ради розміщено петицію щодо ремонту стадіону, яка за понад 50 днів набрала лише 41 підпис з 250 необхідних.

Нагадаємо, шо у 2016 році в міській раді була представлена орієнтовна концепція капітального ремонту центрального стадіону.

Також на сайті Державного фонду регіонального розвитку розміщено проект капітального ремонту міського стадіону ім. Г. А. Тонкочеєва загальною вартістю  12 336, 124 тисяч гривень.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
10

Поділитися з друзями:

реклама