На порятунок Казарм фортеці у Кам’янці-Подільському планують виділити 11,4 млн грн

У 2018 році продовжаться реставраційно-ремонтні роботи Казарм фортеці 1760 року.

На ліквідацію аварійного стану південно-західного крила будівлі «Казарми фортеці» в Кам’янці-Подільському з обласного бюджету планують виділити 11 428,32 тис. грн.

Про це йдеться у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янця-Подільського на 2018 рік.

реклама

Нагадаємо, що пам’ятка належить до небагатьох збережених зразків оборонно-казармених споруд ХVІІІ століття в Україні. Над її спорудженням працювали видатні польські архітектори і фортифікатори Ян де Вітте, Станіслав Завадський та російський архітектор Симеон Учта.

У міській раді не один рік шукали інвестора для передачі «Казарм фортеці» в оренду.

В минулому році з обласного бюджету на реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану даної пам’ятки архітектури національного значення було вже виділено 600  тис. грн. Ще 484,70 тис. грн виділено з міського бюджету.   Про це йдеться у звіті міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради у 2017 році.

У липні минулого року тендер на виконання робіт на загальну суму 11 728 257,83 грн виграло підприємство «Будмонтажсервіс», єдиним конкурентом якого було МПП «Гермес-С».

Того ж літа «Будмонтажсервіс» виграв тендер на виконання реставраційних робіт пам’ятки архітектури «Кушнірська башта» на суму 3,1 млн грн.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

18
4

Поділитися з друзями:

реклама