24 Квітня 2020 | 954

На Хмельниччині розпочалась виплата тисячі гривень пенсіонерам

На Хмельниччині розпочато фінансування  виплати пенсіонерам  одноразової грошової допомоги у сумі 1000 гривень, інформує Головне  управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області.

Одноразову виплату отримають 375 тис пенсіонерів, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року.

Хмельниччину профінансовано загалом на 374,1 млн гривень, з яких 230,7 млн.грн перерахують пенсіонерам, які отримують пенсії на рахунки у банках, а 143,4 млн.грн – через пошту. Одноразову допомогу буде зараховано на картки не пізніше 24 квітня

Виплату готівкою буде розпочато листоношами протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: