2 Липня 2020 | 4282

Авіакатастрофа на Буковині. Через рік прокуратура встановила, що літаком керував психічнохворий кам’янчанин

Заставнівський суд Чернівецької області визнав психічно хворим чоловіка, який допустив аварію літака марки «Х-32-912-Бекас».  У результаті аварії пілот та пасажир літака отримали тяжкі тілесні ушкодження.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області, суд постановив застосувати до винуватця аварії примусові заходи медичного характеру у вигляді надання амбулаторної психіатричної допомоги у примусовому порядку.

Зазначається, що чоловік здійснював політ, не маючи чинного свідоцтва пілота, без відповідного дозволу Державіаслужби України та без надання диспетчерським органам обслуговування повітряного руху плану польоту.

У відомстві додали, що пролітаючи на селом Погорілівка Заставнівського району, пілот, здійснюючи розворот літака зі зниженням, невірно застосував прийоми керування повітряним судном та допустив його зіткнення із землею з подальшим перекиданням.

«Відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи підозрюваний за своїм психічним станом не може повною мірою усвідомлювати свої дії та потребує застосування примусових заходів медичного характеру», – говориться в повідомленні.

Попри те, що прокуратура не уточнила, виявилося, що інцидент трапився ще 26 липня 2019 року.

Як торік писав інтернет портал Заставна сьогодні, пілот родом із Кам’янця-Подільського Хмельницької області, а пасажир – житель села Погорілівка.

«Очевидці розповідають, що житель села попросив пілота зробити декілька кіл навколо будинку, бо у внука день народження, а він любить літаки. Та при польоті сталося щось з пристроєм і він просто впав на город до людей», – повідомляє видання.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама