29 Березня 2017 | 952

Муніципальна поліція в Кам’янці: ціна питання – майже мільйон гривень

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні затвердили комплексу програму комунального підприємства «Муніципальна поліція». Загальний кошторис програми становить 933 тисячі 372 гривні.

Зокрема, на придбання 8 комплектів спецформи для працівників передбачено 91 тисячу 532 гривні. Директор КП Петро Солярик пояснив, що така вартість включає в себе зимовий, літній та перехідний комплекти одягу. Також Солярик наполягає на закупівлі нової фотоапаратури для фіксації порушень. Зараз, начебто, працівники КП фотографують порушення на мобільний телефон. Такі фото, за словами директора підприємства, суд не приймає у якості доказу.

Натомість частину депутатів обурив такий обсяг фіксування муніципальної поліції. Олександр Чинчик навів колегам декілька статистичних даних з роботи підприємства.

Так, минулого року на потреби КП «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» (на базі цього підприємства створили муніципальну поліцію) з міського бюджету було виділено близько 600 тисяч гривень. Водночас, внаслідок складених протоколів за порушення правил благоустрою, у міський бюджет надійшло лише 29 тисяч гривень.

Депутату парирував заступник міського голови Сергій Бабій: «Ми не ставимо для муніципальної поліції плану заробляння грошей».

Начальник фінансового управління міськради Оксана Гут також запевнила, що прийняття програми не означає виділення коштів, а лише ухвалення концепції комунального підприємства.

Наразі муніципальна поліція профінансована на 860 тисяч на рік. Решту коштів депутати можуть виділи під час перегляду бюджету.

Після обговорення депутати все ж з другої спроби підтримали вищевказану програму.

Нагадаємо, що муніципальна поліція наділена правом складання актів та адміністративних протоколів за порушення законодавства з питань благоустрою, екологічної безпеки, незаконної торгівлі, проведенні незаконних земельних робіт, розташуванні незаконних об’єктів на території міста.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
15

Поділитися з друзями:

реклама