11 Серпня 2020 | 2582

Місцеві вибори: хто рахуватиме голоси у Кам’янці-Подільському та районі

Центральна виборча комісія схвалила постанову про утворення та формування територіальних виборчих комісій на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Постанову № 172 опубліковано сьогодні на сайті ЦВК.

Так, до складу Кам’янець-Подільської міської територіальної виборчої комісії увійшли кілька членів ТВК, які вже раніше працювали в окружкомі. Зокрема, це Олег Підскоцький, Сергій Трасіух, Тетяна Остафійчук, Борис Охота та Віталій Белінський (троє останніх двічі були помічниками екснардепа Володимира Мельниченка).

Склад Кам’янець-Подільської міської територіальної виборчої комісії:

Голова комісії – Данилишина Наталія Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії «Слуга народу».

Заступник голови комісії – Хімяк Олена Миколаївна («Солідарність жінок України»).

Секретар комісії – В’юнова Людмила Іванівна («Голос»).

Члени комісії:

  1. Белінський Віталій Миколайович («Опозиційна платформа – За життя»),
  2. Беркута Світлана Вікторівна («Слуга народу»)
  3. Дехтієвська Олена Дмитрівна («Довіряй ділам»),
  4. Добровольський Марк Ігорович (“За Майбутнє»),
  5. Дражньовська Наталія Василівна («Рух за реформи»),
  6. Дрозд Юлія Вікторівна («Свобода»),
  7. Загоруйко Валентина Опанасівна («Батьківщина»),
  8. Мосьондз Ігор Володимирович («Голос»),
  9. Остафійчук Тетяна Володимирівна («Європейська солідарність»),
  10. Охота Борис Борисович («Опозиційна платформа – За життя»)
  11. Підскоцький Олег Іванович («Європейська солідарність»),
  12. Стремедловська Людмила Іванівна («Нова політика»),
  13. Трасіух Сергій Володимирович («Батьківщина»),
  14. Хоменчук Людмила Василівна (Ліберальна партія України),
  15. Ялоха Станіслав Йосипович («Наш край»).

Кам’янець-Подільська районна територіальна виборча комісія:

Голова комісії – Іванов Геннадій Павлович («Солідарність жінок України»).

Заступник голови комісії – Слиз Ярослав Анатолійович («Голос»).

Секретар комісії – Фабіянська Тетяна Михайлівна («Слуга народу»).

Члени комісії:

  1. Безродна Майя Олександрівна («Європейська солідарність»),
  2. Варік Ольга Євтихіївна («Опозиційна платформа – за життя»,
  3. Гаврилюк Валентина Олександрівна («За Майбутнє»),
  4. Гаврилюк Іоланта В’ячеславівна («Відродження»),
  5. Гайка Тетяна Євгенівна («Команда Дніпра»),
  6. Грушанський Олександр Іванович («Слуга народу»),
  7. Драган Іван Олександрович («Рідне Закарпаття»),
  8. Ільчишин Іван Іванович («Європейська солідарність»),
  9. Кармаш Ірина Вікторівна («Слуга народу»),
  10. Ковальська Оксана Михайлівна («Голос»),
  11. Мазурчак Микола Миколайович («Батьківщина»),
  12. Малахов Дмитро Васильович («Ошукані українці»),
  13. Овчарук Ольга Дмитрівна («Опозиційна платформа – за життя»),
  14. Ткачук Лариса Михайлівна («Батьківщина»),
  15. Шумляковська Галина Петрівна («Опозиційна платформа – за життя»).

Фото на головній з виборів 2014 року: Олег Підскоцький, Віталій Белінський, Руслан Ярема (у цих виборах участі не бере) та Тетяна Остафійчук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
43

Поділитися з друзями:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: