30 Травня 2018 | 2433

Міла Нітіч про зірваний концерт в Кам’янці: версію про «захворіла» зі мною не узгоджували

Співачка Міла Нітіч, яка мала стати зірковим гостем на концерті за участю Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» в Кам’янці-Подільському, але так і не з’явилася на сцені, на офіційній сторінці у Facebook заявила про те, що її підставили.

Співачка каже, що глядачам начебто пояснили, що вона відсутня через хворобу. Вона ж переконує, що це не правда.

«Хочу попросити вибачення у глядачів та надати коментар стосовно моєї відсутності на концерті, який відбувся 22 травня у місті Кам’янець-Подільський. Проясню ситуацію! Я не захворіла! Більше того, версію про «захворіла» зі мною не узгодили, і я про це дізналася безпосередньо від глядачів», – йдеться у дописі.

Як стало зрозуміло зі скріншоту приватної переписки, напередодні співачці зателефонував директор Хмельницької обласної філармонії та повідомив, що активісти з Кам’янця-Подільського погрожують зірвати концерт, якщо Нітіч приїде. Усе через те, що вона брала участь у концерті телеканалу «Інтер» до 9 травня.

У коментарі сайту «Є» Олександр Драган, директор Хмельницької обласної філармонії каже, що поважає Мілу Нітіч як співачку і сподівається, що співпраця з нею продовжиться.

«У нас була домовленість про два концерти, – каже Олександр Драган. – Один не відбувся через її відмову. Щодо другого, в Кам’янці-Подільському, то справді до нас надходили незрозумілі дзвінки. Дзвонили і до нас в філармонію, і в Кам’янець-Подільський Будинок культури, де було заплановано концерт. Ми не хотіли ризикувати, щоб не загострювати ситуацію. Тому так вирішили. Та я переконаний, що надалі ми з нею будемо співпрацювати, бо її талант того вартий».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: