26 Листопада 2020 | 54

МЕГАформатне видання — Розвиватика картонна книга автор Федієнкo Василь

У перші роки життя дитині вельми важливо відчувати зв’язок із батьками, отримувати від них багато любові та турботи. Адже світ навколо невідомий та незрозумілий, хоча й такий цікавий та привабливий. Разом із тим, у ньому безліч небезпек, тож саме під час читання якісної яскраво оформленої розвивальної літератури малятко отримує відомості про різні явища, дізнається правила користування побутовими предметами, сформує корисні для здоров’я звички тощо.

До уваги турботливих батьків, які шукають перший підручник з максимальною кількістю корисної інформації, зібраної на сторінках одного видання, Розвиватика картонна книга автор Федієнкo Василь.

Як вибрати першу книги для дитини

Сучасні дорослі мають безліч зручностей для виховання своїх малят розвиненими обізнаними особистостями, серед чого варто виокремити, наприклад, можливість будувати освітню програму за індивідуальною траєкторією. При цьому необхідно усвідомлювати, які вміння та навички мають розвиватись у дошколярика, як подавати нове, щоб це було зрозумілим і доступним для сприймання. Інформація повинна бути структурованою, відповідати віку дитини та рівню її обізнаності.

Переходьте в інтернет-магазин Видавничого дому «Школа», де ви зможете дібрати навчально-розвивальні видання відповідно до потреб ваших дітлахів. Щоб купити книги для дошкільнят українською вигідно, стежте за новинами сайту й дізнавайтеся про акційні пропозиції та періодичне зниження ціни на окремі групи товарів. Під час оформлення першого замовлення через кошик на сайті видавництва скористайтеся одноразовою знижкою, а для постійних покупців діє накопичувальна програма лояльності. Доправлення замовлених книжок в межах України безкоштовне від 300 грн.

Які цікавинки таїть у собі «Розвиватика»

Видання складається з 10 розворотів, проілюстрували його талановиті художники Сусанна Домбаян, Арутюн Тумагян: зображення книжкових героїв доброзичливими, а світу навколо барвистим, з цікавими деталями спонукатимуть маленького учня із задоволенням повертатися до занять з цією мегакартонкою.

Оновлене видання «Розвиватика» познайомить із:

  • правилами ввічливості;
  • розпорядком дня, щоб діти свідомо ставилися до свого здоров’я;
  • безпечною поведінкою.

А також розповість про:

  • рослинний і тваринний світи;
  • будову тіла людини;
  • форми та розміри предметів;
  • години, час доби і пори року;
  • професії та ін.

Під час спільних занять з дітьми батьки закладають у них основи розуміння правил та норм життя в соціумі, культурної поведінки, ввічливості, шанобливого ставлення до старших. Книга допоможе сформувати позитивне ставлення до корисних звичок: здорове харчування, фізична активність, уникнення небезпек, які можуть підстерігати малят вдома й на вулиці тощо.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: