17 Лютого 2021 | 80

Легкий спосіб знайти роботу комерційним директором

Кожному підприємству, що здійснює продаж товарів або послуг, потрібен комерційний директор. Багато вакансій на цю посаду можна знайти на сайті grc.ua

Питання пошуку роботи актуальні завжди, а під час світової кризи і поготів. Багато людей, втративши роботу, впадають в стан паніки, адже їм здається, що ринок праці також завмер в стагнації і знайти щось гідне малоймовірно. Але ця депресія зникає відразу ж, коли людина зайде на сайт grc.ua, там вакансій величезна кількість для українців, незалежно від наявності пандемії коронавірусу або інших потрясінь у світі.

Комерційний директор потрібен будь-якому підприємству

Вакансії дійсно різноманітні, все чітко структуровано за спеціальностями та видами діяльності. Зустрічаються рідкісні професії і часом навіть екзотичні, багато актуальних вакансій, таких як робота комерційний директор, детальніше за посиланням grc.ua/vacancies/kommercheskiy_direktor  можна знайти пропозиції. Ці фахівці на вагу золота у всіх сферах, потрібні на будь-якому підприємстві, будь то величезна корпорація або невелика фірма, в кілька десятків співробітників.

Обов’язки та вимоги до претендентів

Важливо відзначити, що поняття комерційний директор і звичайний, не зовсім тотожні. У великих компаніях – це 2 різні посади, але комерційний менеджер підпорядковується начальнику підприємства. До головних функціональних обов’язків відноситься:

  • переговори з клієнтами та постачальниками;
  • розробка стратегії та складання планів;
  • розширення каналів збуту;
  • оптимізація витрат;
  • контроль виконання бюджету.

Вимоги до претендентів високі, оскільки відповідальність велика, але і оплата гідна.

Претендент на дану посаду, обов’язково повинен мати вищу економічну освіту і досвід роботи на керівних посадах, в тому числі по роботі з персоналом. Сьогодні, комерційний директор обов’язково повинен володіти лідерськими якостями, знанням англійської мови і бути стресостійким. Робота не передбачає розгойдування – людина прийшла та відразу приступає до виконання своїх обов’язків.

Швидкий і зручний пошук роботи

На сайті grc.ua точно можна знайти пропозиції для комерційних директорів і взагалі, вакансії керівного складу. Послугами сервісу користується понад 80 тис. компаній і щодня відкрито понад 10 тис. вакансій по всій Україні. Крім розподілу за сферами і рубриками, дуже зручний фільтр за розміром заробітної плати. Кожне оголошення максимально інформативне щодо вимог та графіку. Є контакти для дзвінка або відправки резюме на електронну пошту.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: