29 Червня 2021 | 177

KYЇVPROEKT City Space — новий поліфункціональний комплекс з концептуальною інфраструктурою

Інвестори все частіше цікавляться не просто квадратними метрами, а естетично привабливим житловим простором з повноцінною внутрішньою інфраструктурою.

У Шевченківському районі столиці незабаром з’явиться новий поліфункціональний комплекс KYЇVPROEKT City Space, на території якого заплановано все необхідне для життя, ведення бізнесу та дозвілля.

Що важливо знати інвесторам

KYЇVPROEKT City Space — це проєкт реновації проєктно-дослідницького комплексу «Київпроект». Над реалізацією працюють компанії Perfect Group та SAGA Development. Забудовники прагнуть не просто реставрувати історичну будівлю, а створити нову екосистему, яка об’єднає талановитих фахівців із різних сфер.

Концепція реновації розроблена на основі аналізу території 5-хвилинної доступності до будівлі, що був проведений командою «Агенти змін». Зона дослідження знаходиться між трьома станціями метро — «Золоті Ворота», «Театральна» й «Хрещатик» — та обмежена вулицями Леонтовича, Малопідвальною, Хрещатик та бульваром Тараса Шевченка. Фахівці виявили наявні проблеми та сформували шляхи їх розв’язання.

На вулиці Богдана Хмельницького розташовані театри та музеї, школи й дитячі садки, але практично відсутні дитячі та спортивні майданчики, недостатньо ресторанів та локацій для молодіжних вечірок. Також бракує місць для паркування автомобілів.

На території заплановано сім «лабораторій», кожна з яких залучить певну аудиторію:

  • Fashion LAB — бутики;

  • Healthy LAB — SPA-центр і фітнес-клуб;

  • Smart LAB — VR-space та магазини ґаджетів;

  • Education LAB — лекторій і коворкінг;

  • Media LAB — ефірна студія й мінікінотеатр;

  • Kids LAB — розважальний центр і дитяча архітектурна школа;

  • Kitchen LAB — супермаркет і панорамний ресторан.

Буде облаштовано приватний та загальний паркінги. У внутрішньому дворі заплановано відкриті простори для дозвілля резидентів та гостей: амфітеатр і пасаж для променадів.

Квартири в KYЇVPROEKT City Space

У комплексі запроєктовано всього 272 квартири площею від 47,9 кв. м до 131,39 кв. м. Планування вільні. Для всіх варіантів характерні відкриті балкони. Встановлено великі вікна. Висота стель — 3 м. У будинку передбачено систему центрального кондиціонування, яка забезпечуватиме оптимальний мікроклімат у приміщеннях.

Ознайомитися з плануваннями можна на офіційному сайті проєкту: https://kyivproekt.space/. Якщо ви зацікавлені в інвестуванні в нерухомість, то звертайтеся до відділу продажу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: