16 Травня 2019 | 1615

Китайці розірвали контракт на будівництво доріг на Хмельниччині

На початку квітня 2019 року Vdalo.info повідомляло, що китайська компанія «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп» проводить реконструкцію та капітальний ремонт ділянки дороги, протяжністю 40 км, від с. Голосків до кордону із Вінницькою областю (км 291-332). Тоді підрядник саме розпочав укладання нижнього шару асфальтобетонного покриття.

Але завершити ремонт, здається, не судилось. Про це під час річного звіту повідомив голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий.

Минулого тижня я зустрічався з послом Китаю в України, щоб підрядник виконав свої зобов’язання та відремонтував дорогу. Проте закордонна компанія, зрештою, ініціювала припинення контракту, — цитує очільника області видання «Є».

Він зазначив, що китайська компанія виграла тендер, запропонувавши найнижчу ціну, щоб зайти на український ринок. У 2016-2017-их роках, коли почався активний етап ремонту доріг, ціни на будівельні матеріали зросли в три-чотири рази. Тому заплановані роботи для цієї компанії стали збитковими. Втрати лише на хмельницькому відрізку дороги сягають майже 12 мільйонів доларів. Тому китайці почали саботувати свою роботу.

Не пощастило не лише нам. У Полтавській області вони взагалі нічого не зробили. Крім того, у минулому в них були проблеми й у сусідній Польщі, — підкреслив голова облдержадміністрації.

Також він зазначив, що китайській компанії будуть виставлені штрафні санкції за зірваний ремонт дороги на Хмельниччині. Проте, якою буде їх сума, — ще не відомо.

За його словами, розрив контракту з китайською компанією означає, що дорога буде завершена не раніше, ніж через два роки. Доведеться шукати нового підрядника, який нарешті відремонтує проблемний відрізок автошляху.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
19

Поділитися з друзями:

реклама