5 Квітня 2021 | 26

Купівля шин: як не помилитися і заощадити

Великий асортимент сучасних шин для коліс автомобілю може завести у глухий кут будь-якого автовласника, особливо якщо він вперше має справу з покупкою цих комплектуючих. Покришки розрізняються виробником, маркуванням, призначенням і типорозміром.

Вигідно купити літню резину R14 можна в інтернет-магазині rezina.cc. У покришках даного розміру передбачено протектор, необхідний для безпечного руху з достатньою швидкістю та навантаженням по літній дорозі.

Дотримуйтесь кількох простих правил, які допоможуть вам вибрати найкращі шини.

Заздалегідь заплануйте покупку

Багато автолюбителів вирішують купувати шини в останній момент, через що часто беруть перші-ліпші. Якщо ж підійти до цього більш серйозно і запланувати покупку заздалегідь, то можна вирішити відразу два завдання:

  • усвідомлено підійти до вибору, розглянути кілька варіантів і придбати відповідні покришки;
  • заощадити, оскільки задовго до початку сезону гума коштує набагато дешевше.

Купуйте, коли дешевше

Періоди, в які найвигідніше купувати покришки:

  1. Під час міжсезоння: з січня по березень — для літніх покришок, з травня по вересень — для зимової гуми. Ці періоди відрізняються низькою активністю клієнтів, оскільки усі вже встигли «перевзутися». У цей час дуже часто можна натрапити на знижки та акції.
  2. Під час зміни лінійки продукції. Магазини починають розпродавати залишки товарів, щоб швидше реалізувати попередню колекцію і отримати з неї хоча б мінімальний прибуток. У результаті покупцям також надаються великі знижки, аж до 50% від вартості.

Враховуйте всі характеристики покришок

В  інтернет-магазині rezina.cc пропонується спеціальний онлайн-сервіс, де за маркою, моделлю, роком випуску та модифікацією автомобіля можна підібрати оптимальну модель гуми. Тобто враховано усі важливі критерії, які не можна упускати при покупці покришок.

Індекси навантаження і швидкості

Індекс навантаження відображає максимально допустиме навантаження на автошину під час її експлуатації, а індекс швидкості — найбільшу швидкість, при якій покришка зберігає свої характеристики.

Тип конструкції корду

Більшість сучасних шин радіальні, оскільки така конструкція має оптимальні технічні характеристики. У маркуванні це відображають буквою «R» (так позначають не радіус, а те, що покришка радіальна).

Внутрішній посадковий діаметр

Значення посадкового діаметра вказують поряд з буквою «R». Наприклад, R14 означає, що шина радіальна з внутрішнім діаметром 14 дюймів. Цей діаметр повинен збігатися зі значенням, яке рекомендує виробник.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: