7 Серпня 2018 | 1365

Комунальне підприємство Кам’янця-Подільського порушило закон під час закупівель пального

Під час проведення одним із комунальних підприємств Кам’янець-Подільської міської ради державних закупівель місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області

Встановлено, що у лютому поточного року тендерним комітетом підприємства проведено закупівлю пального на суму понад 1,1 млн. грн. та із переможцем відкритих торгів укладено договір про закуплю за бюджетні кошти 436 тис. літрів бензину та дизельного палива.

Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладених договорів, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальний обсяг пального, що планується закупити зменшено на 800 літрів, та протиправно збільшено ціну за одиницю товару.

Разом з тим, ринкові ціни на бензин та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились тільки у бік зменшення.

Враховуючи те, що згідно укладеного договору закупівля пального комунальним підприємством здійснювалась за кошти місцевого бюджету, з метою запобігання незаконним витратам бюджетних коштів та порушенню економічних інтересів держави внаслідок укладення незаконного правочину, місцева прокуратура вжила заходів до захисту інтересів держави у судовому порядку.

Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків, за результатами розгляду позову місцевої прокуратури додаткову угоду до договору про закупівлю паливно-мастильних матеріалів рішенням господарського суду Хмельницької області визнано недійсною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
7

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: