9 Листопада 2016 | 217

Клуб інтелектуального кіно «Атмосфера»

Дивись, в цьому місті навіть «Comfy» є, – чую розмову двох туристів, що повертаються зі Старого міста.

Ні, вони нічого не зрозуміли про Кам’янець!

Щойно я бачила 30 молодих людей, які, затамувавши подих, дивились трьохгодинний фільм Федеріко Філліні «Солодке життя»! Ну як після цього можна вважати Кам’янець провінційним містечком?

Кіноклуб «Атмосфера»  – ініціатива трьох молодих людей, які повірили у популярність нeмасового, інтелектуального кіно серед кам’янчан. Повірили і недарма, про що свідчить кількість глядачів на їхніх кінопоказах.

8 листопада у приміщенні НІАЗ «Кам’янець» відбувся вже сьомий атмосферний кіно-вечір. Оксана Грушанська, одна з натхненників «Атмосфери», в декількох словах налаштовує глядачів на перегляд світової класики – суперечливого, скандального, а від того ще більш популярного фільму  італійського режисера Федеріко Фелліні «Солодке життя».

На цілком резонне запитання, а що заважає дивитись інтелектуальне кіно вдома під теплою ковдрою, є  цілком резонна відповідь – АТМОСФЕРА.

Адже є щось дуже «атмосферне» у тому, щоб зібратись із друзями у Старому місті, пройтись залитою дощем бруківкою та у гарній компанії на великому екрані подивитись старі кіно-шедеври, а згодом й обговорити найцікавіші деталі.

Тому запрошуємо усіх, безкоштовні кіно-вечори в «Атмосфері» тривають!

lciacqciwcc

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: