20 Липня 2021 | 1552

Кам’янець увійде до нового каталогу локацій для кіновиробників

19 липня в Кам’янці-Подільському з робочим візитом побували засновник агенства з пошуку та просування локацій в Україні Location Agency «KINOPOINT» Володимир Свеженцев та режисер Олександр Моїсеєнко, які наразі працюють над створенням нового каталогу локацій для національних та міжнародних кіновиробників.

Оглядову екскурсію містом та районом для команди «KINOPOINT» провела Анастасія Донець, голова громадської організації «Маліївецька спадщина», а в Кам’янці-Подільському виконавчий директор Хмельницької кінокомісії Андрій Заєць про співпрацю по пошуку та просуванню нових локацій для кіно в регіоні.

Міські локації Кам’янця-Подільського їм дуже добре відомі, адже тут Олександр Моїсеєнко працював над кількома проєктами, серед яких серіали «Дев’ять життів Нестора Махно» та «Віра. Надія. Любов». Під час оглядового візиту особливий інтерес викликали унікальні локації, які знаходяться в каньйоні річки Смотрич та завод «Електрон».

«Сучасна українська і світова кіноіндустрія сьогодні потребує нових цікавих і зручних локацій, інвестування в них та просування», – зазначають в Location Agency «KINOPOINT».

Також гості відмітили, що позитивним є той факт, що Кам’янець-Подільська міська рада без перешкод дає можливість для виробництва кіно в адміністративних будівлях на прикладі художнього фільму «UNBRIDLED».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: