5 Січня 2017 | 271

Кількість хворих дітей на скарлатину збільшилась втричі

З приходом зими інфекціоністи Кам’янець-Подільської дитячої поліклініки констатують значний ріст виявлення дитячих інфекцій в школах, дитячих садках, таких як скарлатина, вітряна віспа. Якщо вітряна віспа завжди реєструвалась на високих цифрах серед дітей дитячих садків, то захворюваність на скарлатину в листопаді-грудні 2016 року виросла в 3 рази у порівнянні з 2015 роком.

Такі факти наводить дитячий інфекціоніст міської дитячої поліклініки Наталія Кібрік.

Як відомо скарлатина проявляється скарлатина підйомом температури тіла та болем у горлі, ангіною, на 1-2 день хвороби з’являється характерна висипка, збільшуються підщелепні або шийні лімфовузли. Попри вражаючий візуальний ефект, у разі своєчасного звернення до лікаря скарлатину успішно лікують.

Наталія Кібрік рекомендує одним із способів профілактики цієї інфекції вологе прибирання приміщень, провітрювання, кварцування класів, груп в садках, коридорів.
Також важливим є перебування дітей на свіжому повітрі, раціональне харчування, часте миття рук, ізоляція хворих на скарлатину, а також хворих ангіною, вживання загальнозміцнюючих препаратів: полівітаміни, рослинні адаптогени, гомеопатичні препарати.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
7

Поділитися з друзями:

реклама