30 Грудня 2021 | 684

Картини за номерами

Сьогодні кожен має на слуху такий набір для творчості, як картина за номерами. Їх купують для себе чи на подарунок. Тим більше, вибір настільки великий, що кожен підбере ту картину, яка йому до душі. Широкий вибір картин за номером представлений в інтернет-магазині “Шкафа” https://shafa.ua/uk/home/dosug/kartiny-po-nomeram.

Картина за номерами є полотном, на якому нанесені контури малюнка. У цьому всі елементи картини обов’язково пронумеровані. В принципі, звідси й пішла назва “картина за номерами”. Тобто, вся суть у тому, що ви фарбуєте пронумеровані ділянки відповідною фарбою. Фарби завжди йдуть у комплекті та теж мають номер. При цьому кожної картини свої фарби. Якщо розфарбовувати картину по контурах, то в результаті вийде неймовірно красиве зображення.

Щодо самих фарб, то їх кількість цілком достатньо для всієї картини. Хоч і здаються банки дуже маленькими. Фарби легко наносяться і дуже швидко сохнуть. Але головне – ретельно закривати баночку після використання. Так вона збережеться довше.

Крім самого полотна та фарб у наборі обов’язково йдуть пензлики. Найчастіше їх 3: найтонша (для дрібних ділянок); середня та велика. Доглядати за пензликами дуже просто. Після нанесення однієї фарби потрібно ретельно промити пензлик і промокнути ватним диском, щоб забрати зайву воду. Оскільки фарби в таких картинах на водній основі, додавати ще додаткову воду не потрібно. Так фарби стануть дуже рідкими і розтечуться.

У наборі ще йде контрольний лист, на якому вже зображена картина повністю. Це може стати якимось орієнтиром те, що у результаті має вийти.

На що звернути увагу під час вибору

Вибираючи картину насамперед варто виходити зі своїх переваг. Але не варто забувати про розмір зображення та складність. Якщо це ваша перша картина, краще почати з невеликого і не дуже складного сюжету. Складність завжди вказана на упаковці від 1 до 5. Відповідно, 1 – найпростіша, 5 – найскладніша. Для новачка ідеальний варіант – картини з рівнем складності не більше трьох.

Складні картини відрізняються дуже великою кількістю дрібних деталей та великою кількістю фарб. Тому якщо ви відразу вирішили підкорити картину 5 рівня складності, то запасіться терпінням.
Вибираючи картину, вона перш за все повинна вам подобатися, тільки в тому випадку процес малювання принесе максимальне задоволення.

Як зберегти картину якнайдовше

Всі ми знаємо, що фарби мають властивість вигоряти. І якщо ви хочете зберегти свою творчість якнайдовше в первозданному вигляді, то покрийте картину акриловим лаком. Він не йде в комплекті, але продається у будь-якому магазині товарів для творчості. Лак захистить від дії зовнішніх факторів. Але підбирайте лак виходячи із самого зображення. Акриловий лак може бути матовим, глянсовим та кракелюрним.

Кракелюр після висихання покривається тріщинами, створюючи ефект старовини. Тому під будь-яке зображення такий лак не підійде. Глянцевий лак добре підкреслює яскравість кольорів, а матовий навпаки приховує всі відблиски.

Картини за номерами – чудовий спосіб відчути себе справжнім художником та насолодитися творчим процесом.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама