1 Вересня 2017 | 818

Кам’янець-Подільському Центру розмінування – 16

На навчальному полігоні військові Центру розмінування сьогодні відзначили 16-річчя свого існування.

За цей часа колектив Центру здобув чималий авторитет не лише на теренах нашої держави, але й на міжнародному рівні, і сьогодні вважається одним із кращих та боєздатних підрозділів української армії.

До прикладу, за цей час особовий склад Центру розмінування знищив і знешкодив близько 200 тисяч вибухонебезпечних предметів, з яких до тисячі – саморобних вибухових пристроїв; очищено більш ніж 300 гектарів територій, підготовлено понад шість тисяч висококваліфікованих спеціалістів з розмінування для підрозділів Збройних сил України.

tsentr21

Під час офіційних урочистостей п’ятьох військовослужбовців секретар міської ради Дмитро Васильянов нагородив відзнаками міського голови «За заслуги перед міською громадою»:

tsentr2

– Сергія Колачова – начальника відділення розмінування загону розмінування в.ч. А2641;

– Олександра Бичинського – інженера випробувача випробувально-виробничої майстерні вибухових пристроїв загону контролю якості проведення робіт з розмінування в.ч. А2641;

– Вадима Яблонського – начальника водолазної станції відділення водолазної підготовки загону водолазної підготовки в.ч. А2641;

– Юрія Колосюка – сапера розмінування групи пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв в.ч. А2641;

– Сергія Мельника – сапера розмінування відділення пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв в.ч. А2641.

Грамоти виконавчого комітету також отримала низка інших військових Центру.

Останні два роки завдяки канадським колегам за стандартами НАТО в Центрі розмінування підготовлено 243 військовослужбовця. Тож цього дня вітання приймали і канадці.

tsentr1

Після урочистостей всі гості мали змогу ознайомитися з призначенням, задачами та системою підготовки саперів, водолазів та кінологів в Центрі розмінування.

Прес-служба міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама