14 Червня 2019 | 487

Кам’янецький ветеран АТО переміг у конкурсі соціальних стартапів

У Києві відбувся фінальний конкурс проектів соціального підприємництва ветеранів АТО та членів їх сімей. Він проходив в рамках форуму соціального підприємництва: ветеранський бізнес. Судді визначили чотири найкращі проекти, які отримали фінансування по 52 тис. грн для старту бізнесу.

Як повідомили у мерії, одним з переможців конкурсу став Володимир Муляр з Кам’янця-Подільського, який представив свій бізнес-план «Antykor». Його підприємство буде займатися очищенням та фарбуванням покрівель дахів, відновленням естетичного вигляду дахової покрівлі будинків зі значною економією коштів і часу в порівнянні з його заміною.

Підприємство пропонує послуги фарбування за новітньою технологією та планує надавати робочі місця випускникам інтернатних закладів, що дозволить їм бути фінансово самостійними та допоможе адаптуватися в соціумі.

Програма підтримки підприємців триватиме і після нагородження переможців, до вересня 2019. Команда Української Соціальної Академії надаватиме підприємцям-переможцям безкоштовні консультації з питань бухгалтерського обліку, юридичних послуг, просування на ринку.

Конкурс бізнес-проектів реалізується Українською Соціальною Академією за фінансової підтримки Фонду Захисників України (Канада), CNEWA Canada та Карітас-Спес Україна.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
0

Поділитися з друзями:

реклама