2 Грудня 2020 | 3315

Кам’янець-Подільська районна рада отримала заступника голови та 5 голів постійних комісій

Сьогодні, 2 грудня, відбулось друге пленарне засідання першої сесії Кам’янець-Подільської районної ради VIII скликання. Депутати обрали заступника голови та затвердили п’ять постійних комісій ради.

На посаду заступника голови кандидатуру Миколи Жогана (ВО «Батьківщина») запропонував голова ради Михайло Сімашкевич. Шляхом таємного голосування 37 (із 41 присутніх на сесії) депутатів підтримали запропоновану кандидатуру. Про це йдеться на офіційному сайті райради.

Нагадаємо, що Микола Жоган претендував на посаду голови районної ради. Але поступився Михайлу Сімашкевичу: 18 проти 23 голосів. Також зазначимо, що і голова, і його заступник починали свою кар’єру у правоохоронних органах.

Також підчас засідання сесії депутатський корпус затвердив п’ять постійних комісій ради:

Савчук Олександр Петрович був обраний головою комісії з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Яремчук Віктор Петрович –  голова комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Дукаєв Хусейн Саідович – голова комісії з аграрних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки.

Варук Олександр Григорович – голова комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку.

Головою комісії з питань гуманітарної  та соціальної політики обрано Барановського Володимира Євгеновича.

Також прийнято рішення «Про створення робочої групи по розробці проектів Регламенту Кам’янець-Подільської районної ради, Положення про постійні комісії та Положення про президію районної ради».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

24
22

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: