22 Вересня 2021 | 2615

Кам’янчанин переміг на європейському конкурсі молодих вчених

Єврокомісія оголосила переможців 32-го конкурсу ЄС для молодих вчених, в числі яких одну з перших премій отримав кам’янчанин Ілля Наливайко за роботу в області математики «Властивості можливих контрприкладів до гіпотези Сеймура про другий сусідстві». Про це стало відомо з повідомлення на сайті Європейської Комісії.

«Європейська Комісія оголосила переможців 32-го конкурсу ЄС для молодих вчених, при цьому найвищі нагороди були присуджені шести проектів з Болгарії, Німеччини, Ірландії, Іспанії, Туреччини та України. Переможці отримають по € 7 тис за кожен з цих проєктів в сфері науки, технології, інженерної справи і математики, а також в області соціальних наук », – йдеться в повідомленні.

Цього року в конкурсі взяли участь 158 молодих науковців віком 14-20 років з 34 країн.

Учасники представили 114 різних проєктів, які були розглянуті міжнародним науковим журі.

Загальний призовий фонд в € 93 тис був розподілений між головними 18 переможцями. Крім грошових призів, інші учасники отримали можливість здійснити візити до провідних наукові та дослідницькі компанії Європи.

Одну з перших премій конкурсу отримав уродженець Кам’янця-Подільського Ілля Наливайко за роботу в області математики «Властивості можливих контрприкладів до гіпотези Сеймура про другий сусідстві».

Ілля Наливайко – випускник Кам’янець-Подільського НВК №14 у складі спеціалізованої ЗОШ І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області, отримав найвищий бал із ЗНО з математики.

Нагадаємо, що цього року хлопець переміг у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких проєктів МАН, секція «Математика».

Також у 2020 році він зайняв третє місце на III етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ з науковим дослідженням на тему «Дослідження гіпотези Сеймура з використанням штрафний функції».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: