18 Листопада 2021 | 1735

Кам’янчанка увійшла до Зали слави Міжнародної Федерації Пауерліфтингу (IPF)

Кам’янчанка Тетяна Мельник (Ахмамєтєва) була включена до Зали слави Міжнародної Федерації Пауерліфтингу (IPF). Це історична подія, оскільки за всю п’ятидесятирічну історію IPF лише троє представників України мають таку честь і серед них кам’янчанка.

У 2014 році першою від нашої країни увійшла до цієї легендарної когорти чотириразова чемпіонка Всесвітніх Ігор киянка Лариса Соловйова. І ось зараз Україна має два нових члени Зали. Це дворазова срібна призеркою Всесвітніх Ігор, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу та Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи Тетяна Мельник з Кам‘янця-Подільського та чемпіон Всесвітніх Ігор, дворазовий чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи Сергій Білий з Харкова.

Слід зазначити, що на цьогорічному Чемпіонаті світу з пауерліфтингу Тетяна Мельник здобула  велике срібло та ліцензію на участь у всесвітніх іграх 2022!

ЇЇ результат на змаганнях склад:

  • Присідання 262,5 кг
  • Жим лежачи 175 кг
  • Тяга станова 200 кг
  • Сума 627,5 кг

Досі не віриться, що ми поїхали на цей чемпіонат та спромоглися виступити.Це була одна з найважчих моїх підготовок та один з найризикованіших виступів. Я щиро дякую всім, хто не дав мені опустити руки і знятися, – зазначила Тетяна Мельник у дописі на Facebook.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: