4 Березня 2017 | 394

Кам’янчанка отримає стипендію голови облдержадміністрації

Щороку 10 митців області, а також 10 обдарованих дітей і творчої молоді отримують персональні стипендії від голови облдержадміністрації. Виплата персональних стипендій була заснована ще у 2005 році.

Персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. При цьому  враховуються результати роботи кандидатів на стипендію за попередні 3 роки.

Цього року серед митців, відзначених персональною стипендією, є й кам’янчанка Оксана Бордюквикладач Кам’янець-Подільської міської дитячої  школи мистецтв, керівник народного аматорського інструментального ансамблю викладачів «Концертіно», дитячого ансамблю скрипалів «Адажіо», інструментального ансамблю «Аrs nova».

stypendia1

У відповідності з Положенням, персональні стипендії призначаються митцям, творчість яких здобула широке визнання і служить збагаченню духовності народу, примноженню цінностей культури і мистецтва Хмельниччини. Мета цієї акції – матеріальна підтримка і заохочення до творчої діяльності таких людей.

Щомісячно впродовж календарного року провідні митці будуть отримувати по 300 грн., обдарована творча молодь по 200 гривень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
1

Поділитися з друзями:

реклама