3 Липня 2018 | 659

Кам’янецька медицина майже на 100% укомплектована лікарями, але третина з них – пенсійного віку

Про стан організації та надання первинної медичної, спеціалізованої терапевтичної та педіатричної допомоги населенню м. Кам’янця-Подільського нещодавно говорити під час колегії департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

У Кам’янці-Подільському центр ПМСД укомплектований лікарями майже на 100 %, але близько 37 % працюючих лікарів – пенсійного віку.

Наразі до структури ПМСД входить 12 амбулаторій, останню з яких відкрили зовсім нещодавно на Польських фільварках.

Що ж до підписання декларацій, то кам’янчани не надто поспішають укладати договори з лікарями. Відповідно до статистичних даних департаменту, лише 15 % мешканців міста обрали собі лікаря. Хоча варто уточнити, що ці дані станом на 15 травня цього року.

У минулому році центр ПМСД м. Кам`янця-Подільського повністю використав кошти субвенції, виділені на Урядову програму «Доступні ліки».

Щодо пеідатричного напрямку, то тут обласні чиновники не задоволені тим, як у Кам’янці надається медична допомога дітям.

Головний педіатр Департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Добровольська наполягає, що надання допомоги дітям м. Кам`янця-Подільського необхідно покращувати. Зокрема, потрібно терміново вирішити питання щодо переведення дитячої поліклініки в інший заклад та створення належних умов для її функціонування.

Нагадаємо, що влада міста вже задекларувала переїзд дитячої поліклініки у приміщення теперішньої поліклініки для дорослих, яка, у свою чергу, переїде у майже пусте приміщення на вул. І.Франка.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
7

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: