4 Серпня 2017 | 2542

Кам’янець прощався з Героєм

Сьогодні кам’янчани, друзі, рідні, представники міської влади, військовослужбовці назавжди простилися з наймолодшим Героєм нашого міста – Ростиславом Доброшинським, якому було лише двадцять років. Нагадаємо, що хлопець загинув 1 серпня в зоні антитерористичної операції під час обстрілу українських позицій снайпером.

У 2012-му він закінчив ЗОШ №15, після чого вступив до одного з місцевих училищ. Свій військовий обов’язок на сході хлопець виконував з 2015 року, демонструючи щодня свій патріотизм та безмежну любов до рідної країни. Незважаючи на те, що взимку він отримав контузію під час одного з боїв під Мар’їнкою, лікувався в госпіталі, мав проблеми з тиском, все одно продовжив боронити Україну.

За декілька годин до того, як Ростислав загинув, він отримав передачу з рідного Кам’янця, яку підготували волонтери та небайдужі жителі міста. Окрім продуктів харчування, для хлопця був особливий подарунок, виготовлений спеціально для нього на місцевій меблевій фабриці – подавач патронів. Саме з ним він зробив, мабуть, своє останнє фото.

Приїхали на прощання й ті, хто з Ростиславом чи не з перших хвилин боронив українську землю і був з ним під час останніх хвилин його життя. Друзі Василь та Микола розповідають, що на момент смерті Ростислав виконував обов’язки командира позиції, був завжди уважним та обережним, але куля снайпера відібрала в нього найдорожче.

Спочиватиме Ростислав на Алеї Слави, які і всі кам’янецькі Герої, які віддали своє життя за Україну.

geroy1

geroy4  geroy3

geroy2

Джерело: сайт міської ради
Фото: Petro Ignatyev

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама