24 Серпня 2018 | 1550

Кам’янець-Подільський знову став столицею УНР. Фоторепортаж з минулого

Сьогодні, 24 серпня, у Кам’янці-Подільському відбулася реконструкція бою між солдатами Української Народної Республіки та білогвардійськими військовими формуваннями збройних сил Півдня Росії.

Захід відбувався в рамках Всеукраїнського фестивалю історичної реконструкції «Остання столиця».

Впродовж 24-25 серпня кам’янчани та гості міста мають змогу познайомитися  із побутом та одностроями війська УНР, а також більше дізнатися про події 20-років ХХ століття, коли Кам’янець отримав статус столиці.

Безпосередньо у п’ятницю в парку біля «Розмаю» відбулася реконструкція бою, учасники використовували гармату, кулемети та стрілецьку зброю.

Під час проведення фестивалю «Остання столиця» організатори залучити унікальну історичну техніку, а саме – три броньовики «Остін» та два автомобілі.

Зокрема, використовувався автомобіль «Русо-Балт» моделі С24, з якого напередодні роздавали листівки-запрошення на фестиваль.

Загалом в Кам’янець завітали більше сотні членів клубів військово-історичної реконструкції з Києва, Львова, Одеси, Вінниці та Кам’янця-Подільського.

У програмі фестивалю передбачена військова муштра, презентація історичного бою, тактичні маневри від реконструкторів.

На захід завітали сотні кам’янчан та гостей міста.

Як відомо, фестиваль «Остання столиця» присвячений подіям 1919 року, коли Кам’янець-Подільський на декілька днів став тимчасовою столицею Української Народної Республіки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Усі фото: Vdalo.info
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

35
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: