21 Грудня 2018 | 999

Кам’янець-Подільський – молодіжна столиця України 2019

21 грудня пройшло відкрите засідання Наглядової Ради з визначення переможця національного конкурсу «Молодіжна столиця України».

За звання переможця та статус «Молодіжна столиця України-2019» змагались 10 міст: Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Маріуполь, Одеса, Тернопіль, Харків, Хмельницький та Чернігів.

Під час фінального етапу делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді аргументували чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2019 року.

Основною тезою презентації Кам’янця-Подільського було поєднання історичних традицій і сучасності, зокрема, твердження про те, що 100 років тому місто було останньою столицею УНР, тож у 2019 воно має знову стати столицею – адже таке буває раз на 100 років.

І от результати конкурсу! Кам’янець-Подільський – молодіжна столиця України 2019!

Хочу зазначити, що цей конкурс, який другий рік поспіль ми проводимо спільно із Українським інститутом міжнародної політики, Національною молодіжною радою України за підтримки Асоціації міст України та Асоціації ОТГ, прекрасно демонструє тезу про те, що жодне рішення для молоді не може бути прийняте без молоді, – зазначив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Ігор Олександрович підкреслив, що завдяки конкурсу вдається побачити живі, цікаві приклади активної роботи молоді в регіонах, проекти молодіжних організацій, реальні кейси спільної діяльності молоді і місцевої влади.

Анна Сіра, консультант проекту ПУЛЬС при Хмельницькому РВ Асоціації міст України
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
0

Поділитися з друзями:

реклама