26 Червня 2017 | 535

Гурт «Make like a tree» знайшов у Кам’янці своє дерево і свого слухача

В рамках святкування Дня молоді у сквері Гунські криниці 25 червня свою творчість презентував дивовижний гурт «Make like a tree». Точніше на сцені глядачі могли побачити лише автора цього проекту харків’янина Сергія Онищенка, решта ж учасників музичного перфомансу – молоді кам’янчани, які долучились до творення музичної магії.

Ідея проекту полягає у тому, що музика створюється і записується під час подорожей, а учасники з різних куточків світу, які виступають з Сергієм на одній сцені, додають унікального звучання кожній композиції, створюючи самобутню музичну атмосферу місця, в якому відбувається концерт.

У Кам’янці виступ Сергія виглядав майже магічно. Під дією музики старезна верба у сквері почала нагадувати магічне дерево з фільму «Аватар». Її довгі гілки-коси створювали над музикантом природнє шатро-захист, гойдались в такт чудернацьким мелодіям, розповідали про далекі країни, заколисували медитативними звуками. Але помітити магію змогли лише ті, хто вміє відриватись від буденності, прислухатись у галасі та бачити серцем.

make3

– Це було неперевершено. Ми самі граємо в гурті, але такий виступ – це щось нове для нас. Раніше ми лише чули про цей стиль, тому було дуже цікаво зіграти на одній сцені з таким музикантом, – діляться враженнями молоді кам’янецькі музиканти з гурту «Котик у червоних окулярах». За допомогою досить незвичних інструментів вони додали основній композиції літнього настрою, аромату польових квітів, зірваних під час подорожі на велосипеді, легкості та невимушеності. Принаймні, здавалось саме так.

make2

– Це дуже прогресивна музика. Я хотів би мати такий інструмент вдома для медитацій, дуже заспокоює, – відмітив Денис Мудрецов, фотограф та екскурсовод з Кам’янця-Подільського. На сцені за допомогою невеличкого барабана з сипучою речовиною  він наповнив мелодію Сергія Онищенка заспокійливим звучанням океану.

Гурт «Make like a tree» був запрошений до Кам’янця-Подільського організаторами цікавого мистецького проекту «ZAGATA DAY», який відбудеться 15 липня в Кам’янці-Подільському на Руській брамі. Не пропустіть!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: