4 Липня 2017 | 338

Гарний настрій до Кам’янця привіз молодіжний камерний оркестр із Польщі (ВІДЕО)

В рамках фестивалю «Опера в мініатюрі» 3 липня в Кам’янець-Подільському коледжі культури та мистецтв відбувся безкоштовний концерт молодіжного камерного оркестру з міста Заверце (Польща) під керівництвом диригента та соліста Leopold Stawarz.

У виконанні солістів  Anita Maszczyk, Olimpia Karbownik, Dominika Bzdega, Tomasz Fuman, Karolina Pawula та Julia Bednarz звучали уривки з мюзиклів та оперет, а також світові хіти Лари Фабіан та Едіт Піаф.

Заверце є містом-партнером Кам’янця-Подільського. Як відмітили музиканти, вони з радістю відгукнулись на запрошення організаторів фестивалю «Опера в мініатюрі» сестер Лютаревич та міського голови Михайла Сімашкевича і буквально за два тижні прийняли рішення взяти участь у заході.

opera

На сцену музиканти вийшли через годину після прибуття в Кам’янець-Подільський, попередньо подолавши 1200 км. Але жодного сліду втоми кам’янчани не помітили. Тільки безмежна енергія, артистизм та повна віддача на сцені.

В ході фестивалю кам’янани та гості міста ще матимуть змогу почути цей молодий та запальний колектив.

Окрема подяка організаторам фестивалю, які влаштовують і безкоштовні концерти: таким чином усі охочі мають змогу долучитись до заходу.

Програму фестивалю «Опера в мініатюрі» дивіться за посиланням ТУТ.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама