1 Лютого 2018 | 969

Фестивальний Кам’янець: цікавинки лютого

Фестивальний лютий у Кам’янці-Подільському розпочне відома українська співачка Ірина Федишин. Різдвяне шоу «Україна колядує» відбудеться в районному центрі культури і мистецтв «Розмай» 5 лютого.

14 лютого, у День святого Валентина, на кам’янчан та гостей міста чекає видовищна подія – наймасовіша реєстрація шлюбів, яка претендує увійти до Книги рекордів України.

реклама

А вже за три дні, 17 лютого, у місті над Смотричем – Перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної музики та традиційного мистецтва «Фольк-фест». З метою розвитку професійного та аматорського мистецтва, збереження та популяризації народних пісень та обрядів, розвитку і підтримки культури національних меншин, збагачення духовності народу, пошуку здібних, обдарованих, талановитих особистостей, налагодження та встановлення тісних творчих зв’язків між історико-етнографічними регіонами України та окремими творчими колективами і виконавцями.

24 лютого місто запрошує всіх любителів справжньої української музики на відкритий фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду, нема переводу!».

Учасниками конкурсу стануть учні  класу бандури початкових мистецьких навчальних закладів, студенти класу бандури І-ІІ курсів вищих начальних закладів культури і мистецтв І-ІІ рівня акредитації. Їх виступи оцінюватиме журі у складі провідних викладачів та артистів-бандуристів України.

Читайте також: Фестивалі Кам’янця-Подільського 2018

За матеріалами прес-служби міськради

Фото: Ігор Меліка

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
1

Поділитися з друзями:

реклама