17 Січня 2018 | 323

Фестиваль «Бруківка» – 2018: за два тижні надійшло 500 конкурсних робіт з усього світу

За 2 тижні прийому робіт для участі у ІІ Міжнародному кінофестивалі «БРУКІВКА», який проходить в Кам’янці-Подільському, було надіслано понад 500 короткометражних професійних та аматорських художніх фільмів.

реклама

Із них 63 із США, 47 із Індії, 45 з Ірану, 30 з Бразилії, 29 з Іспанії, 28 із Франції, по 19 із Великобританії та Аргентини, 15 із Туреччини, 12 з Росії та 9 з України. Також неочікувано для нас надіслали свої стрічки режисери із Перу, В’єтнаму, Уругваю, Тайланду, Танзанії, Шрі-Ланки, Південної Африки, Сінгаперу, Словакії, Непалу, Марокко, Монголії, Мальти, Північної! і Південної Кореї, Ірландії, Індонезії, Польщі, Домініканської Республіки, Колумбії, Китаю, Азербайджану, Румунії, Македонії, Пакистану, Нідерландів, Болгарії, Хорватії, Уганди, Кіпру, Словенії, Сербії, Малайзії, Косово, Бангладешу, Японії, Австрії, Філіппін, Австралії, Мексики, Нігерії, Іраку, Греції, Швеції, Єгипту, Ізраїлю, Португалії, Бельгії, Німеччини та інших країн.

Настільки розширити аудиторію конкурсантів організаторам вдалось за рахунок розміщення інформації на зарубіжних платформах.

Нагадаємо, що з 22 по 24 червня 2018 року в Кам’янці-Подільському відбудеться вже ІІ Міжнародний Кінофестиваль «БРУКІВКА». Планується чимало учасників та відомих гостей.

Подати роботи можна на офіційному сайті фестивалю:

Відправити роботу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: